Automaty za darmo Two Mayans

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Twórcą automatu hazardowego TwoMayans jest firma Novomatic. Projektanci wyposażyli automat slotowy w pięć bębnów, na których symbole są ułożone w czterech rzędach i tworzą kombinację na wygrane na 25 liniach wypłat. Cechą charakterystyczną gry jest możliwość zbierania kombinacji od lewego i prawego bębnów, więc zwycięskie kredyty będą przelewane na konto demo dość często.

Maszyna Hazardowa TwoMayans

Slot TwoMayans ma kilka specyficznych cech, które sprawiają, że rozgrywka jest bardzo opłacalna. Dodatkowe funkcje slotu są następujące:

  1. Znaki specjalne. W automacie do grania TwoMayans są dwa znaki specjalne, które wykonują dodatkowe funkcje. Pierwszy znak jest przedstawiony w formie napisu WILD, który płonie niebieskim płomieniem. Symbol ten uzupełnia wszystkie zwycięskie kombinacje z symbolami slotu, tym samym przynosząc dodatkowe nagrody. Ale on nie ma wpływu na symbol kamiennej maski, który pełni funkcję scattera w grze. Dziki symbol nie daje nagród jako niezależny znak. Drugi znak specjalny to scatter. Kamienna Maska jest symbolem rozproszenia i bonusem. Ten symbol aktywuje darmowe spiny.
  2. Obroty bonusowe bębnów czekają na każdego gracza, który będzie w stanie złapać na pierwszym i piątym bębnie symbol rozproszenia. Gracz otrzymuje określoną liczbę darmowych obrotów, podczas którego jest aktywna stawka, która została obstawiona, do ich uruchomienia będą aktywne tylko te linie, które brały udział w grze.
  3. Gra ryzyko rozpoczyna się po każdym udanym obrocie bębna. Na slocie Two Mayans na graczy czeka standardowa gra – czerwone-czarne. Na ekranie pojawia się zakryta karta, której kolor gracz musi odgadnąć. Kolor karty jest wybierany za pomocą przycisków, które pojawiają się na ekranie. Czerwony przycisk określa czerwony kolor karty, czarny przycisk - czarny kolor karty. Jeśli gracz zgadnie kolor - nagroda zostanie podwojona i będzie można kontynuować grę w celu dalszego zwiększenia płatności. Jednak jeśli kolory nie pasują - gra się skończy, a wszystkie wygrane zostaną utracone.

Two Mayans online
Two Mayans online

Jak grać?

Maszyna Hazardowa TwoMayans ma standardowy zestaw przycisków, który pozwala manipulować stawkami oraz innymi działaniami w grze. Rozgrywka na slocie zaczyna się od wyboru stawki. Przyciski +/- w okienku Bet / Line przeznaczone do wyboru stawki na linię. Za pomocą przycisku Lines można wybrać liczbę linii wypłat, które wezmą udział w grze. Przycisk Spin uruchamia obroty bębnów.

Dodatkowe przyciski:

  • Autospin aktywuje automatyczne obroty bębnów;
  • Gamble uruchamia tryb gry losowej;
  • Collect aktywny w trybie gry ryzyko i jest przeznaczony do powrotu do głównego trybu gry.
  • Paytable – tabela wypłat.

Wygrane za kombinacje symboli

W automacie do gier TwoMayans zwycięskie kombinacje symboli układają się od lewej do prawej i od prawej do lewej strony, biorąc pod uwagę linie wypłat. Na aktywnej linii powinien pojawić się nieprzerywalny łańcuch z trzech lub więcej identycznych symboli.

Najwyższą wygraną daje symbol logo gry, on mnoży stawkę x2000. Symbol Piramidy daje 1000 stawek za pięć identycznych obrazków, złota moneta zwraca do 750 stawek. Kamienne idole i inne symbole cywilizacji Majów dają od 25 do 500 stawek. Symbole karciane zwracają małe wygrane, które nie przekraczają 150 stawek za pięć identycznych obrazków.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Two Mayans" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top