Automaty za darmo Madder Scientist

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Producent BetSoft nie przestaje zaskakiwać barwnymi automatami z jaskrawą grafiką. Madder Scientist nie jest wyjątkiem. Wszystkie elementy online symulatora (animacja, symbole, oprawa muzyczna, pilot z przyciskami) maksymalnie odzwierciedlają tematy szalonego świata eksperymentów naukowych. Wypróbować wszystkie funkcje i nagrody gry o szalonym naukowcu można bezpłatnie i bez rejestracji.

Jak grać na automacie

Aby zagrać we wszystkich rundach Madder Scientist na maksa, koniecznie trzeba dostosować parametry urządzenia. Od pierwszej chwili przycisków ustawiania i sterowania maszyną nie widać, bo wyglądają one jako kolby chemiczne i dziwne urządzenia techniczne. Najpierw trzeba za pomocą ogromnego złotego pudełka ustawić poziom żółtych monetek, od 0,02 do 0,5. Wysokość stawki jest regulowana poprzez przycisk " Bet per line ", która ma widok ciekawej zielonej menzurki. Aktywne linie ustala niebieski szklany garnek z napisem «Select Lines», od 1 do 30 linii. Aby pomóc naukowcowi i zakręcić bębny na mechanicznej maszynie do gier online, trzeba koniecznie kliknąć różową beczkę «spin». Od uderzenia bębny przekręcą się tylko raz. Jeśli szczęście jest po stronie gracza, to na linii można ułożyć kombinację z kilku identycznych kwadratów. Jeśli pierwsza próba zebrania kombinacji nie powiedzie się, można zakręcić bębny jeszcze raz. Producent zadbał również o tych użytkowników, którzy nie lubią wykonywać powtarzalne czynności, ale którzy lubią proces obrotów bębnów. W górnej części po lewej stronie tabeli gry jest czarny przycisk «Autoplay». Kliknięcie tej opcji otwiera okno z ustawieniami automatycznej gry. Na automacie do grania można ustawić od 5 do 100 niezależnych obrotów. Ci użytkownicy, którzy lubią grać na maksa, mają możliwość kliknąć metalową żelazną beczkę MaxBet Spin.

Tabela wypłat otwiera się za pomocą górnego prawego przycisku «View Pays».

Madder Scientist online
Madder Scientist online

Znaczenie symboli

Na bębnach automatu obracają się różne symbole w postaci przyborów naukowych, danych eksperymentalnych, naukowców. W grze jest osiem różnych obrazków. Aby wygrać, na jednej linii trzeba ułożyć układ od dwóch do pięciu kwadratów z rysunkami. Najbardziej opłacalne są symbole z okularami profesora, a także obrazki z asystentką naukowca i jego dziwnym psem.

Menzurki to specjalne ikony. Jeśli trzy takie obrazki w tym samym czasie trafią na pierwszy, trzeci i piąty bębny, uruchomi się interesująca opcja «Click Me». Aby otrzymać nagrodę, należy kliknąć pod jedną z menzurek. Zbierać butelki trzeba do włączenia napisu Collect.

Obrazki z przełącznikiem i marchewką również uruchamiają ciekawe bonusy.

Bonusy automatu Madder Scientist

Jeśli ułożyć zestaw z 3 przełączników (Switch), jeden z bębnów napełni się dzikusami.

Inną unikalną opcją na maszynie są powtarzające się obroty. Ta funkcja jest dostępna po pojedynczym spinie. Jednak za powtarzające się obroty zostają pobierane demo kredyty ze skarbonki.

Trzy marchewki na polu włączają tryb bonusowy z korzystnymi marchewkami. Podczas tej rundy należy częstować naukowca pysznymi daniami, które zawierają masę witamin.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Madder Scientist" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top